Коллектив Агентства недвижимости в Полтаве "Альянс Риэлти" приветствует Вас на нашем сайте                              Мы рады предоставить Вам весь спектр качественных услуг в сфере недвижимости                             Мы счастливы, что Вы остановили свой выбор именно на нашей риэлторской компании, которая уже 18 лет является одним из лидеров на Полтавском рынке недвижимости                              Мы не говорим, что мы одна из самых профессиональных команд, работающих на рынке недвижимости в Полтаве                               Мы не говорим, что у нас самый полный банк данных реально продаваемых объектов жилой и нежилой недвижимости                             Мы не говорим, что каждый покупатель и продавец всегда желанный для нас гость                              Мы не говорим, что стоимость предоставляемых нами услуг соответствует их качеству, надёжности и профессионализму                              Но мы делаем всё для того, чтобы это сказали Вы!  

Як продати квартиру в кризу - ТОП-5 порад

Як продати житло в той час, коли покупців небагато, ціни падають, і продажі невисокі, розповів Gazeta.ua віце-президент асоціації професійних управляючих нерухомістю Анатолій Топал.

1. Не вірте ні друзям, ні інтернету, що у нас дно, продажів немає.На кожен товар є свій покупець.

2. Визначтеся зі стартовою ціною. Краще навіть заплатити фахівцю, який визначить ціну, з якої можна стартувати. В Києві з'являються системи, які дозволяють проводити аукціонні продажі, зі зростанням ціни. 

Ціну слід визначати не середньозважено, а з тієї суми, за яку ви хочете продавати. Можна продати швидко, але дешево. Можна дорого, але довго.

3. Якщо прийняли рішення продавати, налаштуйтеся, що це вже не ваше житло, а товар. І ставтеся до нього не як до затишного гніздечка, а як до речі, яку потрібно продати.

4. Якщо продаєте самостійно, будьте готові пожертвувати значну частину часу на продаж. Відповідати на дзвінки, відкривати двері, продзвонювати оголошення про купівлю. Із тисячі оголошень "Куплю квартиру у господаря для себе", 999 — це ріелтери. Але трапляються рідкісні випадки, що люди самі собі шукають житло. Якщо не виходить самому, знайдіть професіонала, який продасть вашу квартиру. Якщо не хочете наймати ріелтерів, є курси, де ви самі можете навчитися.

5. Де багато господинь, там хата неметена. Якщо оголошення про продаж розкидати у всі можливі агенції нерухомості, а потім ще й самому виставити на сайт безкоштовних оголошень, толку не буде. Або самі продавайте, або доручіть комусь одному.